TESLİMAT VE DEĞİŞİM

1. TESLİMAT

Sitemiz üzerinden almış olduğunuz siparişlerde havale ve sanal post cihazı ödemlerinde kargo ücreti 5 TLKapıda ödeme siparişlerinde 9 TL kargo ücreti vardır.

Siparişiniz 24 ile 48 saat arasında SÜRAT Kargo’ya teslim edilir. SÜRAT Kargo siparişinizi teslim aldıktan sonra sizi sms ile bilgilendirir ve bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim eder.

Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

2. DEĞİŞİM

Değişmek istediğiniz ürünleri, fatura tarihinden itibaren 15 gün içerisinde fatura ile birlikte geri gönderebilirsiniz.

Değişmek istediğiniz ürünleri, mağazamızdan yada kargo gönderimi ile yapabilirsiniz. Değişim kargo ücreti alıcıya aittir.

Değişim kargolarını ??? KARGO indirim kodumuz (??? ) ile indirimli şekilde peşin ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşulu gerekmektedir.

Değişim işlemlerinde fatura ibrazı zorunludur.

Değişim kargonuzu rahat bulabilmemiz için alış- veriş yaptığınız isim soy isim ve telefon numaranızı kargo gönderimi esnasında yazmanız rica olunur.

İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve verdiğiniz sipariş doğrultusunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir. Değişimlerde, aynı esnada değişim yapmak istediğiniz ürün yok ise, daha sonra vereceğiniz siparişlerde istediğiniz ürünü sepetinize ekleyiniz. Ödeme adımında Kapıda Ödeme seçeneğini seçip sonrasında hediye paketi bölümünü  tıklayıp ” Değişim Hakkım Var ”  yazarak, bu hakkınızı kullanabilirsiniz.

FIRSAT ÜRÜNLERİNDE DEĞİŞİM VE İADE SÖZ KONUSU DEĞİLDİR, ÜRÜN  ALICIYA ULAŞTIKTAN SONRA HAK TALEP EDEMEZ.